Дитячі майданчики дозволять розміщувати на даху

01 жовтня 2018 року набирають чинності зміни до ДБН Б.2.2-5:2011 Благоустрій територій (Зміна №1 до вказаного ДБН затверджена наказом Мінрегіону України від 14.06.2018 р. № 144), якими скасовується заборона розміщення дитячих майданчиків на дахах.
Так, з 01.10.2018 року дозволяється розміщення дитячих майданчиків на покрівлях напівпідземних і наземних споруд за умови забезпечення безпечної експлуатації майданчика, відводу дощових та талих вод, а також за необхідності шумозахисту нижчерозташованих приміщень.
Висота розміщення дитячого майданчика на покрівлях напівпідземних і наземних споруд не повинна бути більшою ніж 15,0 м (але не більше 3 поверхів) від рівня полу першого поверху споруди або землі.
Дитячі майданчики на покрівлях напівпідземних і наземних споруд необхідно обладнувати парапетом та захисною огорожею висотою 2,0 м та забезпечити можливість безбар'єрного доступу до них за допомогою ліфта, сходів та/або пандуса.
На території дитячого майданчика на покрівлях напівпідземних і наземних споруд заборонено розміщувати вентиляційні канали, антени, споруди мобільного та стільникового зв'язку.
Вентиляційні канали, які призначені для видалення повітря, необхідно передбачати на відстані по горизонталі від дитячих майданчиків на покрівлях напівпідземних і наземних споруд до випускного пристрою не менше ніж 10,0 м".
Також до ДБН буде додано пункт 9.5.6 в наступній редакції: «Каркаси захисної огорожі дитячих майданчиків на покрівлях напівпідземних і наземних споруд необхідно виготовляти зварними. Блискавкозахист дитячого майданчика на покрівлях напівпідземних і наземних споруд проектується у відповідності з ДСТУ Б В.2.5-38».
 
 
 
 
Ⓒ 2018

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *