Хто з 01.01.2019 року не платитиме пайову участь у розвитку інфраструктури населеного пункту?

📌 Вказаним Законом, зокрема, вносяться зміни у ст. 40 (Пайова участь у розвитку інфраструктури населеного пункту) Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», а саме з 01.01.2019 року частину четверту статті 40 буде доповнено пунктами 11-13 такого змісту:
  • 11) об’єктів, які згідно з державним класифікатором будівель та споруд належать до будівель сільськогосподарського призначення;
  • 12) об’єктів, які згідно з державним класифікатором будівель та споруд належать до будівель і споруд підприємств харчової промисловості;
  • 13) об’єктів, які згідно з державним класифікатором будівель та споруд належать до силосів для зерна та складських майданчиків (для зберігання сільськогосподарської продукції).
Замовники будівництва зазначених вище об’єктів з 01.01.2019 року не будуть залучатися до пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту.
 
Окрім того, вказаним Законом вносяться зміни у ст. 27 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», згідно з якими з 01.01.2019 року на підставі будівельного паспорта можна буде будувати індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки не вище двох поверхів (без урахування мансардного поверху) з площею до 500 квадратних метрів, господарські будівлі і споруди, гаражі, елементи благоустрою та озеленення земельної ділянки.
 
Ⓒ 2018

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *