Уряд скасував необхідність обов’язкового отримання будівельної адреси та полегшив здійснення технагляду

25 квітня 2018 року було прийнято Постанову КМУ №327 Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України, якою, зокрема, впроваджується ідентифікація місцезнаходження об’єкта будівництва за кадастровим номером.
Тепер забудовнику не потрібно отримувати документ про присвоєння будівельної адреси.
Також, вказаною Постановою полегшено здійснення технічного нагляду за будівництвом об’єктів із незначним класом наслідків (СС1), а саме: внесено зміни у п. 4 Порядку здійснення технічного нагляду під час будівництва об’єкта архітектури (затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2007 року №903 «Про авторський та технічний нагляд під час будівництва об’єкта архітектури»):  Здійснення технічного нагляду особами, що працюють у проектних і будівельних організаціях, які виконують роботи на підконтрольних об’єктах будівництва, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками, не допускається.
2018

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *