Будинки, в яких будуть заклади громадського харчування, дозволять розташовувати по червоній лінії

01 жовтня 2018 року набере чинності Зміна №1 ДБН В.2.2-25:2009 Будинки і споруди. Підприємства харчування (заклади ресторанного господарства). Вказана зміна затверджена наказом Мінрегіону України від 14.06.2018 р. №141.
Так, з 01.10.2018 року до ДБН В.2.2-25:2009 буде внесено наступні зміни:
  1. Пункт 5.1.6 буде вилучено (У житлових будинках допускається розміщувати вбудовані або прибудовані підприємства харчування (заклади РГ) місткістю не більше 50 посадочних місць, з режимом функціонування до 22 години (згідно з вимогами СН 3077 ) та ДБН В.2.2-15 і без оркестрового супроводу, магазини кулінарії без технологічних процесів торговельною площею не більше 150 м2 відповідно до ДБН В.2.2-9, а також кафетерії у складі підприємств торгівлі.)
  2. Пункт 5.2.8 буде викладено в новій редакції: «Будинки, в яких розташовані заклади громадського харчування, допускається розташовувати по червоній лінії, при цьому входи та крильця не мають виходити за межі червоних ліній».
 

❗Окрім того, з 01 жовтня 2018 року наберуть чинності:

 
 
Ⓒ 2018

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *