Заклади громадського харчування в житлових будинках — зміни до ДБН В.2.2-15-2005

01 жовтня 2018 року набирає чинності Зміна №4 ДБН В.2.2-15-2005 Будинки і споруди. Житлові будинки. Основні положення, затверджена наказом Мінрегіону України від 14.06.2018 року №139.
Зокрема, зміни стосуються розміщення закладів громадського харчування в житлових будинках:
  • Після першого абзацу пункту 2.50 навести другим абзацом таке допущення: При новому будівництві допускається розташування вбудованих приміщень громадського призначення вище третього поверху за умови виділення їх в окремий протипожежний відсік.
  • Третій абзац пункту 2.50 викласти в новій редакції: Допускається розміщення вбудованих у житлові будинки закладів громадського харчування місткістю не більше 250 місць. При цьому вони повинні мати територію відокремлену від території будинку, мати окремі (як гостьові, так і технологічні) входи ззовні. Виробничі та холодильні примiщення відокремлюються від житлових приміщень звуко- та віброізоляційними матеріалами за ДБН В.1.1-31, ДСТУ-Н Б В.1.1-32, ДСТУ-Н Б В.1.1-33, ДСТУ-Н Б В.1.1-34. Заклади не повинні мати сполучення з житловою частиною та повинні бути відокремлені від неї протипожежним перекриттям 1 типу.
Повний текст Зміни №4 ДБН В.2.2-15-2005 Будинки і споруди. Житлові будинки. Основні положення. Попередні зміни: Зміна №1, Зміна №2 та Зміна №3.
 
Ⓒ 2018

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *