Cпрощено дозвільні процедури для будівництва об’єктів вітрогенерації

04 вересня 2018 року було прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (щодо інвестиційної привабливості будівництва об’єктів відновлювальної енергетики), яким, зокрема, спрощено дозвільні процедури для будівництва об’єктів вітрогенерації.
Тепер об’єкти, які виробляють електричну енергію з енергії вітру, можуть бути віднесені до обєктів з незначними наслідками (СС1) за умови, позитивного висновку уповноваженого органу з оцінки впливу на довкілля.
📌 Об’єкти електроенергетики, зокрема, які виробляють електричну енергію з енергії вітру за своєю природою не відносяться до будинків чи споруд, як таких. Це конструкції, що складаються із збірних елементів, якість яких підтверджена та сертифікована виробником. З огляду на це, з метою забезпечення більш прозорого та зрозумілого для інвестора механізму розподілу об’єктів за класами наслідків (відповідальності), потребує уточнення порядок визначення оцінки рівня матеріальних збитків чи соціальних втрат, пов’язаних із припиненням експлуатації або втратою цілісності об’єктів, які є сукупністю збірних елементів та спорудження яких здійснюється без залучення державних капіталовкладень.
2018

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *