Документи на будівництво, введення в експлуатацію та оформлення права власності краще зробити ближчим часом

Всім, хто відкладав оформлення документів на будівництво та оформлення збудованих будинків, раджу ближчим часом зайнятися отриманням будпаспортів, дозвільних документів на будівництво, техпаспортів, а також введенням в експлуатацію (в т.ч. по будівельній амністії) та оформленням права власності на нерухоме майно!Чому саме зараз?

За останні 4-5 років процедури отримання будівельних паспортів, оформлення дозвільних документів ДАБІ та прийняття об’єктів в експлуатацію суттєво спростилися. Також, фактично з початку цього року запрацювала будівельна амністія без довідок архітектури.

І оформити будівництво приватного будинку та зареєструвати нерухомість стало дійсно значно простіше!

⭕️ Разом із тим, вже з липня 2019 року почалися певні складності при оформленні документів на будівництво та введенні в експлуатацію…Вказані зміни покликані спростити процедури оформення, проте, на мою думку, деякі процеси все ж ускладняться.

Звичайно, не можна передбачити, що буде в майбутньому, але спираючись на свій 15-річний досвід роботи, я рекомендую всім, хто відклав «до кращих часів» оформлення документації на будівництво, введення в експлуатацію вже збудованого будинку (в т.ч. і по будівельній амністії), або вирішив трохи пізніше зареєструвати право власності, зробити це найближчим часом.

На мою думку, незважаючи на заплановане запровадження електронного кабінету забудовника (орієнтовно з вересня цього року) та створення Реєстру нерухомого майна, оформити документи стане складніше та/або дорожче.

Юрій Брикайло, DREAMDIM

Ⓒ 2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *