Автоматична видача дозволу на виконання будівельних робіт (CC2 та CC3)

Мінергіон 20.01.2022 року оприлюднив для громадського обговорення проект Постанови КМУ Про реалізацію експериментального проекту щодо видачі, реєстрації змін до дозволу на виконання будівельних робіт (крім реставрації) в автоматичному режимі.

Проектом постанови пропонується запровадити експериментальний проект з використанням Єдиної державної електронної систему у сфері будівництва.

Проектом акту визначено порядок видачі, реєстрації змін до дозволу на виконання будівельних робіт (крім реставрації), а також визначено набір відомостей (даних) для отримання дозволу, порядок взаємодії, передачі та перевірки таких відомостей (даних) за допомогою програмних засобів Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.Згідно проекту, прийняття рішення про видачу дозволу, змін до дозволу на виконання будівельних робіт (крім реставрації) приймається після проведення автоматичного аналізу відомостей, зазначених замовником у заяві на їх повноту, відповідність формату, логічність та достовірність, з урахуванням критеріїв та визначення рівня ризику передбаченого Порядком ведення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 червня 2021 р. № 681.

⭕️  Таким чином, при дотриманні умов, викладених в проекті Постанови, отримання дозволу на будівництво багатоквартирного будинку відбуватиметься автоматично (без участі посадових осіб органів державного архітектурно-будівельного контролю)!

Експериментальний порядок (у разі його прийняття) буде діяти 31 грудня 2022 року.

🏠  Містобудування в Україні

Юрій БрикайлоDREAMDIM

Ⓒ 2022

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *