Мінрегіон спільно з BRDO опублікує рейтинг відкритості регіонів щодо доступності схем планування

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України спільно з Офісом ефективного регулювання (BRDO) працює над створенням рейтингу областей України щодо якості та доступності містобудівної документації, зокрема, генеральних планів населених пунктів, зонінгів, схем планування територій областей, районів та детальних планів територій.
📌 Вказаний рейтинг планується опублікувати вже у вересні 2018 року!
«Відсутність публічного доступу до містобудівної документації – це гальма для залучення інвестицій у регіони та високі корупційні ризики. На жаль, зараз ситуація в областях плачевна. Закликаю усі обласні адміністрації активізувати процес занесення даних на ресурс pMAP та показати, що саме ваша область є найбільш відкритою. Вже на початку вересня буде оприлюднений рейтинг відкритості регіонів, тому активізуйтесь», — сказав заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.
Рейтинг розробляється в рамках спільного проекту «Відкрите просторове планування» за підтримки програми «MATRA», у результаті якого вже створений єдиний державний веб-ресурс для пошуку та зручного доступу до містобудівної документації на регіональному та місцевому рівнях – pMAP.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *