Звіт про оцінку майна в електронній формі

Фонд державного майна України оприлюднив проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2003 р. № 1440», який створить правові підстави для спрощення оформлення робіт з оцінки майна, здійсненої суб’єктами оціночної діяльності.

Зокрема, проектом постанови встановлюється, що звіт про оцінку складається в електронній формі, а паперова форма складається, якщо це визначено нормативно-правовими актами з оцінки майна або договором на проведення оцінки майна.Документи та інші інформаційні матеріали, зібрані оцінювачами в процесі проведення оцінки майна, разом із звітом про оцінку майна зберігаються в електронній формі в оцінювачів, які безпосередньо складали звіт про оцінку майна, та архіві суб’єкта оціночної діяльності – суб’єкта господарювання.

Крім цього, зменшується строк зберігання звіту про оцінку майна. Згідно із положеннями проекту звіт про оцінку майна підлягає зберіганню в електронній формі протягом трьох років, якщо більший строк не визначений законодавством.

🏠  Містобудування в Україні

Юрій БрикайлоDREAMDIM

Ⓒ 2022

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *