Порядок розроблення містобудівної документації змінено!

27 вересня 2019 року набрав чинності Наказ Мінрегіону №171 від 01.08.2019 року «Про внесення змін до Порядку розроблення містобудівної документації».

⭕️ Так, з 27.09.2019 року:

🎯 Порядок доповнено абзацами, які деталізують часові та якісні аспекти оприлюднення містобудівної документації на місцевому рівні:

✅ Виконавчий орган сільської, селищної, міської ради, відповідна місцева державна адміністрація забезпечують оприлюднення містобудівної документації на місцевому рівні протягом 10 робочих днів з дня її затвердження. 

✅ Графічні матеріали містобудівної документації оприлюднюються у форматах файлів, які підтримують векторну графіку та дозволяють їх копіювання.

🎯 Порядок доповнено підставою для внесення змін у містобудівну документацію у разі змін у містобудівній документації вищого рівня.🎯 Також Порядок доповнено пунктом 5.3, який регламентує, що внесення змін до містобудівної документації чи окремих її розділів здійснюється шляхом розроблення проекту змін до такої містобудівної документації, який після затвердження стає її невід’ємною частиною.

🏠 Містобудування в Україні

Юрій Брикайло, DREAMDIM

Ⓒ 2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *