Порядок розроблення та затвердження технічних умов на централізоване водопостачання та водовідведення

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України розробило та передало на погодження до ДРС України проєкт наказу «Про затвердження Порядку розроблення та затвердження технічних умов на приєднання до систем централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення».

Проєктом передбачається урегулювати норми приєднання до систем централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення відповідно до розробленого проєкту об’єкта та вдосконалити взаємовідносини між надавачами послуг та споживачами, а також уникнути можливого зловживання з боку суб’єктів господарювання.

Вимоги Порядку будуть поширюватися на суб’єктів господарювання, що провадять господарську діяльність у сфері централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення (виконавці послуг) та замовників технічних умов.

Для одержання технічних умов замовник буде подавати з використанням Реєстру будівельної діяльності передбачений Порядком комплект документів, і виконавець послуг має розробити технічні умови на приєднання та надати їх протягом десяти робочих днів з дня реєстрації комплекту документів.

Вартість послуг з підготовки технічних умов на приєднання до систем виконавця буде визначатися на підставі обґрунтованих матеріальних, фінансових та трудових витрат, з урахуванням вартості одного людино-дня, складності об’єкта приєднання та категорії споживача.

Технічні умови будуть завтерджуватися керівником підприємства виконавця послуг. При цьому, один примірник технічних умов буде видано замовнику, а другий — зберігатимеится у виконавця послуг.

Відомості про видані технічні умови будуть внесені виконавцем послуг до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

Обговорити проєкт наказу можна в групі Містобудування в Україні.

Юрій Брикайло,

DREAMDIM & URBANDATA

Ⓒ 2024

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *