Проект змін до Порядку розроблення містобудівної документації (зонінг, ДПТ та інше)

Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, з метою приведення у відповідність до вимог законодавства та удосконалення механізму розроблення містобудівної документації, розроблено проект наказу «Про внесення змін до Порядку розроблення містобудівної документації».⭕️ Проектом наказу передбачається внесення змін до розділів II, IV, V Порядку.

🎯 У розділі ІІ пункт 2.1 приводиться у відповідність до частини другої статті 12 Закону, згідно з якою замовниками схем планування окремих частин території України є Верховна Рада Автономної Республіки Крим, відповідні обласні ради.

🎯 У розділі IV пунктами 4.5 – 4.8 диференціюються механізми розроблення планів зонування і детальних планів території у складі генеральних планів населених пунктів та як окремих видів містобудівної документації.

🎯 Крім того, Порядок доповнюється пунктами 4.14 та 4.15, якими деталізуються часові та якісні аспекти оприлюднення містобудівної документації на місцевому рівні.

✅ Виконавчий орган сільської, селищної, міської ради, відповідна місцева державна адміністрація забезпечують оприлюднення містобудівної документації на місцевому рівні протягом 10 робочих днів з дня її затвердження. Графічні матеріали містобудівної документації оприлюднюються у форматах файлів, які підтримують векторну графіку та дозволяють їх копіювання.🏠 Відкриті дані у містобудуванні 2019

🎯 У розділі V пункт 5.1 доповнюється підставою для внесення змін у містобудівну документацію у разі змін у містобудівній документації вищого рівня.

🎯 Також Порядок доповнюється пунктом 5.3, який регламентує, що внесення змін до містобудівної документації чи окремих її розділів здійснюється шляхом розроблення проекту змін до такої містобудівної документації, який після затвердження стає її невід’ємною частиною.

📎 Порівняльна таблиця до проекту наказу Мінрегіону «Про внесення змін до Порядку розроблення містобудівної документації».

Юрій Брикайло, DREAMDIM

Ⓒ 2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *