Створення Єдиного державного реєстру адрес

Оприлюднено проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання реалізації експериментального проекту щодо створення Єдиного державного реєстру адміністративно-територіальних одиниць та територій територіальних громад, Єдиного державного реєстру адрес, Реєстру будівель та споруд у складі Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва».

Документом пропонується затвердити Порядок проведення експериментального проєкту щодо створення Єдиного державного реєстру адміністративно- територіальних одиниць та територій територіальних громад, Єдиного державного реєстру адрес, Реєстру будівель та споруд у складі
Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (далі – Порядок), який визначає механізми та послідовність процедур створення зазначених реєстрів.

До механізмів та процедур, передбачених Порядком, відносяться первинне наповнення даними, верифікація даних та внесення нових даних у зазначені реєстри. Первинне наповнення даними реєстрів дозволить утворити повний набір даних про об’єкти обліку. Верифікація даних дозволить
визначити актуальні та достовірні відомості про об’єкти обліку. Внесення нових відомостей дозволить підтримувати інформацію реєстрів в актуальному стані.

Первинне наповнення та внесення нових даних до Єдиного державного реєстру адміністративно-територіальних одиниць та територій територіальних громад здійснюватиметься Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Первинне наповнення даними, верифікацію даних та внесення нових даних до Єдиного державного реєстру адрес та Реєстру будівель та споруд пропонується здійснити силами місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування, застосовуючи заздалегідь підготовлені центральними органами виконавчої влади та державним підприємством «ДІЯ» вихідні дані, методичні матеріали та програмне забезпечення.

🎯 Також проєктом акта пропонується внести зміни до Порядку ведення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва, затвердженого ПКМУ від 23 червня 2021 року №681.

Обговорити вказаний проект можна в групі Містобудування в Україні.

Юрій Брикайло,

DREAMDIM & URBANDATA

Ⓒ 2023

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *