Зміни до Переліку об'єктів, для проектування яких містобудівні умови не надаються

Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України розроблено проект наказу про зміни до Переліку об'єктів будівництва, для проектування яких містобудівні умови та обмеження не надаються.

На теперішній час на законодавчому рівні не в повній мірі врегульоване питання відведення земельних ділянок розташованих на землях водного фонду, через що подекуди унеможливлюється відведення таких ділянок під будівництво, що у свою чергу стає перепоною в отримані містобудівних умов та обмежень.

Статтею 29 Закону передбачено, що перелік об’єктів будівництва, для проектування яких містобудівні умови та обмеження не надаються, визначає центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері будівництва, архітектури, містобудування.

У зв’язку із вищевикладеним виникла необхідність розроблення проєкту наказу та включення до Переліку об’єктів будівництва для проектування яких містобудівні умови та обмеження не надаються, будівництво гідротехнічних споруд морських портів відповідно до планів розвитку морських портів, що дозволить виключити перепони що виникають у ході реалізації об’єктів будівництва через наявність численних законодавчих колізій.

Зазначеним проектом пропонується доповнити Перелік новим пунктом:

«30. Будівництво гідротехнічних споруд морських портів відповідно до планів розвитку морських портів.».

Юрій Брикайло,

DREAMDIM & URBANDATA

Ⓒ 2023

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *