Державний реєстр речових прав: усі об'єкти нерухомості за одним запитом!

⭕️ 26.06.2019 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову, згідно якої знову має з'явитися можливість отримати інформацію про всі об'єкти нерухомості одного власника за єдиним запитом, а не подавати запити щодо кожного окремого об'єкту!

✅ Таким чином, отримати інформацію про всі об'єкти конкретної особи можна буде оплативши лише один платіж за запит про надання інформації з ДРРП щодо цієї особи, а не оплачуючи інформацію по кожному об'єкту окремо, як це відбувається останні кілька місяців.📌 Також, будемо сподіватися, що не буде стягуватися оплата у випадках відсутності будь-якої інформації в Реєстрі речових прав (ДРРП), як це було раніше. Оскільки зараз, потрібно спершу оплатити запит, а лише потім дізнатися чи є інформація в ДРРП, тому іноді виникають ситуації, що оплативши Інформаційну довідку, заявник, фактично, не отримує жодної інформації.

Державне підприємство «Національні інформаційні системи» планує реалізувати вказану Постанову протягом місяця. Отже, орієнтовно з серпня 2019 року вказані вище зміни мають запрацювати.

🎯 Про вказану постанову повідомив Vitaliy Shabunin. Інформація про прийняття Постанови на офіційному веб-сайті КМУ відсутня, у зв'язку з чим було подано відповідний запит.

➡️ Реєстр об'єктів нерухомого майна так і не створено

Юрій Брикайло, DREAMDIM

Ⓒ 2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *