Дитячі майданчики та парковки на дахах

В 2019 році має набрати чинності Зміна №2 до ДБН В.2.3-15:2007 Автостоянки і гаражі для легкових автомобілів, яка дозволить облаштування парковок на експлуатованих дахах торгово-розважальних центрів (ТРЦ/ТЦ) та інших громадських будівель.

⭕️ За словами Льва Парцхаладзе, виходом із ситуації з нестачею місць для паркування можуть стати паркінги на експлуатованих дахах громадських будинків: тобто, на тих покрівлях, які пристосовані для різного господарчого використання.

Виняток становитимуть соціальні заклади: дитячі садки, школи та корпуси закладів охорони здоров’я з палатами.

Розроблена ПАТ «КиївЗНДІЕП» Зміна передбачає обов’язкові технічні вимоги та навантаження.

Разом із тим, станом на 25.02.2019 року на сайті ПАТ «КиївЗНДІЕП» проект або затверджена редакція Зміни №2 відсутня.

✅ Є лише проект Зміни №1 до ДБН В.2.3-15-2007, яка містить норму щодо обов’язкового облаштування електричними зарядними пристроями не менше 5% машиномісць у громадських гаражах та автостоянках.Дитячі майданчики дозволено розміщувати на даху

01 жовтня 2018 року набрали чинності зміни до ДБН Б.2.2-5:2011 Благоустрій територій (Зміна №1 до вказаного ДБН затверджена наказом Мінрегіону України від 14.06.2018 р. № 144), якими скасовується заборона розміщення дитячих майданчиків на дахах.

⭕️ Так, з 01.10.2018 року дозволяється розміщення дитячих майданчиків на покрівлях напівпідземних і наземних споруд за умови забезпечення безпечної експлуатації майданчика, відводу дощових та талих вод, а також за необхідності шумозахисту нижчерозташованих приміщень.

На території дитячого майданчика на покрівлях напівпідземних і наземних споруд заборонено розміщувати вентиляційні канали, антени, споруди мобільного та стільникового зв'язку.

 


 
 
Ⓒ 2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *