Нові ДСТУ з безпеки дорожнього руху: Розмітка дорожня та Засоби заспокоєння руху

⭕️Фахівцями ДП «ДерждорНДІ» на замовлення Державного агентства автомобільних доріг України розроблено два ДСТУ:

Обидва стандарти покликані підвищити безпеку та комфорт усіх учасники дорожнього руху.

ДСТУ 2587:201Х Розмітка дорожня розробляється на заміну ДСТУ 2587:2010.Засоби заспокоєння руху

Керування швидкісними режимами є дуже важливим інструментом забезпечення безпеки дорожнього руху. На превеликий жаль, багато водіїв свідомо ігнорують можливі ризики і часто вважають, що задоволення від пересування на високій швидкості переважує ті негативні наслідки, до яких воно може призвести. Неправильний вибір швидкості руху або перевищення встановлених обмежень є найвагомішим чинником, який призводить до зростання травматизму на дорогах. Чим вища швидкість, тим більшим є гальмівний шлях, а, отже, і більшим є ризик настання ДТП.

🎯Засоби заспокоєння руху є ефективним доповненням до обмежень швидкості, встановлених за допомогою технічних засобів регулювання.

🎯 Вимоги ДСТУ ХХХХ:20ХХ Засоби заспокоєння руху мають на меті запровадження комплексного підходу до створення системи безпечних умов руху дорогами та вулицями, яка ґрунтується на керуванні швидкістю.

🎯 Заспокоєння руху має на меті не стільки примус до руху з низькою швидкістю, скільки забезпечення рівномірності транспортних потоків для підвищення безпеки руху та пропускної здатності доріг та вулиць.

🏠 Містобудування в Україні


Юрій Брикайло, DREAMDIM

Ⓒ 2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *