З 01.01.2019 року для отримання МУОЗЗД (МУО) не вимагається містобудівний розрахунок!

З 01 січня 2019 року для отримання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки (МУОЗЗД) не потрібно подавати містобудівний розрахунок, який визначає інвестиційні наміри замовника з доступною та стислою інформацією про основні параметри об’єкта будівництва.

Подання містобудівного розрахунку передбачалося абзацем шостим частини третьої статті 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», який відповідно до положень абзацу другого пункту 1 розділу II Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності» №1817-VIII від 17.01.2017 року, діяв до 1 січня 2019 року.


📌 Отже, з 01.01.2019 року для отримання містобудівних умов та обмежень замовник має подати до відповідного уповноваженого органу містобудування та архітектури заяву, до якої додати:

  1. копію документа, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою, або копія договору суперфіцію;
  2. копію документа, що посвідчує право власності на об’єкт нерухомого майна, розташований на земельній ділянці, або згода його власника, засвідчена в установленому законодавством порядку (у разі здійснення реконструкції або реставрації);
  3. викопіювання з топографо-геодезичного плану М 1:2000;
  4. витяг із Державного земельного кадастру.

Цей перелік документів для надання містобудівних умов та обмежень є вичерпним.

 

«Зовнішній вигляд об’єкту архітектури, а також його параметри (кількість квартир, торгівельних площ, місткість парковок тощо) до моменту введення в експлуатацію відомі лише замовнику будівництва та найнятому ним проектувальнику. Органам архітектурно-будівельного контролю буде дуже важко зрозуміти який об’єкт зазначений в новій формі містобудівним умов, а який готується до здачі в експлуатацію» — Асоціація Архітекторів Одеси.

 

14 вересня 2018 року набрав чинності Наказ Мінрегіону від 14.08.2018 року №214 Про внесення змін до Переліку об'єктів будівництва, для проектування яких містобудівні умови та обмеження не надаються.

 

Юрій Брикайло, DREAMDIM

2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *