Планується запровадити обов’язкове облаштування парковок електрозарядками

ПАТ «КиївЗНДІЕП» було розроблено зміни до ДБН В.2.3-15:2007 «Автостоянки і гаражі для легкових автомобілів», які містять норму щодо обов’язкового облаштування електричними зарядними пристроями не менше 5% машиномісць у громадських гаражах та автостоянках.

 

«Ілон Маск анонсував появу в Україні швидкісних електрозарядок Tesla Supercharger для електромобілів вже в 2019 році. Думаю, що в наступні роки кількість електромашин зросте в рази. І в усьому світі, і в Україні теж. Тому зараз ми вже прописали у змінах до ДБН щодо автостоянок норму обов’язкового встановлення електрозарядок. Зараз плануємо передбачити обладнання електрозарядними приладами не менше 5% машиномісць на всіх парковках, з поступовим збільшенням цієї норми. Наша ідея — щоб до 2030 року усі 100% машиномісць на автостоянках вже були оснащені електрозарядками», — зазначив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе. 

⭕️ Також ПАТ «КиївЗНДІЕП» розроблена Зміна №2 до ДБН В.2.3-15:2007 Автостоянки і гаражі для легкових автомобілів, яка дозволить облаштування парковок на експлуатованих дахах торгово-розважальних центрів (ТРЦ/ТЦ) та інших громадських будівель.

 

Зміни до ДБН В.2.3-15:2007 «Автостоянки і гаражі для легкових автомобілів» затверджені (станом на 27.12.2018 року), і вступлять в дію орієнтовно через 3 місяці після офіційного опублікування. Проте, станом на 21.01.2019 року інформація про офіційне опублікування відсутня.

 

Інформація з веб-сайту Міпрегіону.

 

Ⓒ 2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *