Зміни до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи

19 квітня 2022 року Постановою КМУ №470 було внесено зміни до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи:

  • Абзац перший пункту 3 доповнити  реченнями такого змісту: “Під час дії воєнного стану розроблення проектів будівництва з капітального  ремонту об’єктів (незалежно від класу наслідків (відповідальності), пошкоджених в результаті воєнних дій, допускається здійснювати у складі дефектного акта, у якому визначаються фізичні обсяги робіт, пояснювальної записки, в якій зазначаються умови виконання робіт, та кошторисної документації на підставі звіту за результатами обстеження, розробленого відповідно до Порядку проведення обстеження прийнятих в експлуатацію об’єктів будівництва, затвердженого постановою КМУ від 12 квітня 2017 р. № 257. Зазначений звіт повинен містити висновок про технічний стан об’єкта, відомість пошкоджених (зруйнованих) конструкцій, інженерних систем (із зазначенням ступеня та обсягів пошкоджень, їх технічного стану), а також рекомендовані заходи з відновлення експлуатаційної придатності об’єкта. Рішення щодо обсягу проектної документації (щодо можливості розроблення проекту будівництва у складі дефектного акта, пояснювальної записки та кошторисної документації) приймається головним архітектором проекту та/або головним інженером проекту за погодженням із замовником, що зазначається у завданні на проектування.”.
  • Абзац четвертий пункту 10 після цифр і слів “300 тис. гривень” доповнити словами і цифрою “, а під час дії воєнного стану — 1 млн. гривень”.Завдання на проектування може створюватися у формі електронного документа

🏠  Містобудування в Україні

Юрій БрикайлоDREAMDIM

Ⓒ 2022

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *